Gareth Bale beindult, megszórta ellenfelét a Tottenham

Matthew Childs - Pool/Getty Images

Az Európa Ligában mindkét Wolfsberger elleni mérkőzésen négy gólt szerző Tottenham Hotspur az angol bajnokságban is négy találatig jutott vasárnap a Burnley ellen.

A sokszor kritizált Gareth Bale duplázni tudott a találkozón, először a második percben érkezett tökéletes ütemben Szon Hung Min védők mögé lőtt labdájára. Tíz perccel később Harry Kane lőtt gólt egy kiugratás végén, Lucas Moreira találatával pedig már a 31. percben 3-0 lett az eredmény. A walesi támadó második góljára térfélcsere után csak tíz percig kellett várni, ismét Szon adta a gólpasszt az üres területbe mozgó Bale-nek, aki egy védő takarásából tekert a jobb alsó sarokba.

Bale kezdi visszanyerni a jó formáját, a Spurs legutóbbi négy tétmérkőzésén négy gólt lőtt, pedig egyiket sem játszotta végig.