Ennél nagyobb gólt nem nagyon lehet lőni szabadrúgásból

Szaúd-Arábiában nincs téli szünet, 3-4 naponta pörögnek a bajnokik, így a hétvégén is pályára lépnek a csapatok.

Dzsudzsák jó hírét vitte a magyar focinak, Torghellénél pedig nincs profibb játékos
Steven Vanharen az Újpestben kapott először felnőtt csapat mellett munkát, de az MTK-ban várt rá a legnagyobb szakmai kihívás. Interjú az erőnléti edzővel, aki Magyarországon talált új otthonra.

Az Al-Ahli vasárnap az utolsó pillanatokban nyert az Al-Raed vendégeként egy szenzációs szabadrúgásnak hála. Omar Al Somah a 92. percben cirka harminc méterről lőtte ki a jobb fölső sarkot.

Nem csoda, hogy ekkora volt az öröm, büntetővel még a hazai csapat szerzett vezetést a 13. percben. A fordítás csak a térfélcsere után jött össze az Al Ahlinak, amellyel tíz mérkőzés után 22 ponttal második a tabellán. Az Al Raed viszont öt mérkőzés óta nyeretlen, ezalatt egy pontot szerzett csak.