Visszatértek a drukkerek, agyeldobós góllal köszöntötte őket az Arsenal

Adrian DENNIS / AFP

Nyolc hónap után voltak ismét nézők egy angliai labdarúgó-mérkőzésen, amikor is az Arsenal fogadta a Rapid Wient – kétezren foglalhattak helyet a lelátón. A már biztosan a csoport első helyén végző londoniak elsősorban eredményes első félidei játékuknak köszönhetően verték 4-1-re ellenfelüket. A meccs első és talán legnagyobb gólját Lacazette szerezte jó 30 méterről a tizedik percben.

Egy magyar válogatott játékos is pályára lépett az esti meccsek során: Lang Ádám kezdőként végig ott volt az Omonia Nicosiában, amely megszerezte első győzelmét a PAOK elleni 2-1-gyel. Ugyanakkor a PSV győzelme miatt a továbbjutási esélyek elszálltak.