Nevetséges hibával kezdett, krimibe illő meccset nyert a Milan

Az AC Milan 4-2-re legyőzte otthon a Celticet, és mivel a Lille legyőzte a Sparta Prahát, így a francia csapattal karöltve tovább is jut a csoportkörből az Európa Ligában.

Pedig nagyon nem úgy indult a meccs, hogy ebből három pont lesz az olaszoknak.

A milánói védelem bénázása:

Rögtön a hetedik percben gólt rúgatott a skót ellenfelével a Milan, majd még az első negyedórában megduplázta előnyét a Celtic. Sikerült azonban még a szünet előtt egyenlítenie a hazai csapatnak, majd a 21 éves Hauge az 50. percben a győztes gólt megszerezte, miután átverekedte magát a fél védelmen. A csereként beállt Diaz állította be a végeredményt.

Hauge győztes gólja:

A Tottenham is fordulatos mérkőzést játszott, melynek végén 3-3-as döntetlenre végzett a LASK otthonában. Osztrák ellenfele ugyan pontszámban még utolérhetné a londoni csapatot, de az egymás elleni eredmények José Mourinhóéknak kedveznek. Gareth Bale és Dele Alli is büntetőből szerzett gólt.

Európa Liga, 5. forduló

G csoport:
AEK Athén (görög)-SC Braga (portugál) 2-4 (1-3)
Zorja Luhanszk (ukrán)-Leicester City (angol) 1-0 (0-0)
Az állás: 1. (és továbbjutott) Leicester City 10 pont (12-5), 2. (és továbbjutott) Braga 10 (12-10), 3. Zorja 6, 4. AEK Athén 3