James Chance/Getty Images

37 másodperc elég volt az Arsenal tinijének, hogy gólt szerezzen

3-0-ra nyert az Arsenal a Molde otthonában az Európa Liga 4. fordulójában.

A félidőben még 0-0 volt az állás, aztán az 55. percben már 2-0-ra vezetett az angol csapat Pépé és Nelson góljaival. A végeredményt a 19 éves Balogun állította be, aki mindössze 37 másodperce volt a pályán, amikor betalált. Második meccsén ez volt az első kapura lövése az Arsenal felnőttcsapatában, és egyből gólt lett belőle, nem rossz statisztika.

A győzelemmel eldőlt, hogy az Arsenal már biztosan ott lesz az egyeneses kieséses szakaszban.

A Leicester sokkal izgalmasabb meccset játszott Portugáliában, Vardy a 90+5. percben mentett pontot a Braga ellen, amivel tovább is ment a Premier League-ben negyedik helyen álló csapata.

A Leicester második gólját jegyző Luke Thomas 19 évesen és 169 naposan a klub legfiatalabb gólszerzője lett a nemzetközi porondon.

Az Arsenalhoz és a Leicesterhez hasonlóan bejutott a legjobb 32 közé a német Hoffenheim, amely az utolsó negyedórában döntötte el a cseh Liberec elleni meccset, és így négy forduló után is százszázalékos.

Az Ibrahimovic nélkül felálló Milan vezetett ugyan Castillejo révén a Lille ellen, de nem tudta megtartani az előnyét. A döntetlen azt jelenti, hogy az első helyezett Lille-t és a harmadik, a Celticet 4-1-re kiütő Sparta Prahát két körrel a vége előtt csak két pont választja el.