Nemzetközi foci bajnokok ligája

Gulácsiék kétgólos hátrányban feladták a védekezést, kiütés lett belőle

Csapata védekezését bírálta Julian Nagelsmann, az RB Leipzig vezetőedzője a Manchester Unitedtől a Bajnokok Ligája csoportkörében elszenvedett súlyos vereség után, írta az MTI.

Rebrov: Agresszívabban kellett volna kezdeni, de megérdemeljük az egy pontot
Örül a döntetlennek a Fradi vezetőedzője, főleg, hogy 0-2 után sikerült elérni.

A szerdai mérkőzésen az angolok 5-0-ra verték a Gulácsi Péterrel a kapuban felálló németeket – Willi Orbán a kispadról nézte a találkozót.

El lehet veszíteni egy mérkőzést, de akkor sem szabad ellenállás nélkül három gólt kapni, ahogy az utolsó három találatnál történt

– mondta a német tréner, akinek vezetésével az elmúlt idényben elődöntőt vívott a Lipcse.

„Az eredmény nem mutatja jól, milyen mérkőzést játszottunk. Nagyon sok labdát vesztettünk, és az ellenfél kapujához közeli harmadban sokat szabálytalankodtunk. Aztán kétgólos hátránynál abbahagytuk a védekezést.

5-0-val hazarepülni nagy zakó, a 2-0 egyszerű vereség lett volna. Megfizettük a tanulópénzt, tanulnunk kell belőle

– idézte Nagelsmannt a Skyaustria.at portál.

A csoportban két forduló után a Manchester United vezet hat ponttal az egyformán három pontos Paris Saint-Germain és RB Leipzig előtt, a török Basaksehir pont nélkül áll a negyedik helyen.

Kiemelt fotó: Anthony Devlin / AFP