Üres kapus ziccert rontott, csak ikszelt otthon az Inter

Hatgólos mérkőzésen nem bírt a Sassuolóval.

A harmadik helyen álló Internazionale 3-3-as döntetlent játszott vendégével, a Sassuolóval az olasz labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának szerdai játéknapján.

A vendégek már a 4. percben vezetést szereztek Caputo góljával, de az Inter Lukaku büntetőjével egyenlített, és Biraghi góljával a szünetig fordított.

Sőt, 3-1-re is elléphetett volna, de a 63. percben egy kapusról lecsorgó labdát Gagliardini z üres kapu helyett három méterről a lécre bombázott.

A hajrában Berardi büntetőből egyenlített, de öt perc múlva Borja Valero szemfüles góljával ismét az Internél volt az előny. De nyerni nem tudott, a 89. percben Magnani pontot mentett a Sassuolónak (3-3).

Serie A, 27. forduló

Internazionale – Sassuolo 3-3 (2-1)
gól: Lukaku (41., 11-esből), Biraghi (45.), Borja (86.), illetve Caputo (4.), Berardi 81., 11-esből), Magnani (89.)

Roma – Sampdoria 2-1 (0-1)
gól: Dzeko (64., 85.), illetve Gabbiadini (11.)

Atalanta – Lazio 3-2 (1-2)
gól: Gosens (38.), Malinovszkij (66.), Palomino (80.), illetve De Roon (5., öngól), Milinkovic-Savic (11.)

Kiemelt fotó: Twitter/Inter