Freiburgban is beköszönt a német csodagyerek

Ismét Kai Havertz lett a hős a Bayer Leverkusenben, a 20 éves támadó középpályás ezúttal Freiburgban villant, 1-0-s győzelemhez segítve ezzel csapatát.

A német foci legújabb csúcsterméke, akiből generációnként csak egy születik
A leverkuseni Kai Havertz még csak 20 éves, de már van 34 gólja a Bundesligában, ami rekord, és nem úgy tűnik, hogy lassítana. Csoda, hogy a Real, a Barca, a Liverpool, a Bayern és a MU is vinné a srácot?

A meccs egyetlen találata az 54. percben született, amikor Kai Havertz éles szögből, az ötös bal csücskétől, két védő szorításában talált be (0-1).

A góllal egy új rekord is született: Havertz lett a Bundesliga történetének első profi játékosa, aki a 21. születésnapja előtt 35 gólt szerzett.

A hazaiaknál Sallai Roland a kezdőcsapatban kapott helyet, és 67 percet játszott.