Egy büntető és egy szabadrúgás okozta a Mol Fehérvár vesztét

A német másodosztályú VfL Bochum volt a Mol Fehérvár FC ellenfele a csapat harmadik idei felkészülési mérkőzésén. A spanyolországi edzőtáborban tartózkodó együttes a Kovács D. – Fiola, Musliu, Vinícius, Hangya – Nego, Elek, Milanov – Kovács I., Hodzic, Bamgboye összeállításban lépett pályára.

Egymás után távoznak a játékosok a Fradiból
Kell a hely az új igazolásoknak. Most Priskin Tamástól köszöntek el.

A második félidőben dőlt el a találkozó: a 61. percben Hangya Szilveszter szabálytalankodott Manuel Wintzheimerrel szemben a 16-oson belül, a büntetőt Milos Pantovics értékesítette. Kovács Dániel beleért a lövésbe, de nem tudta hárítani a büntetőt (1-0).

A fehérváriaknál csereként lehetőséget kapott Tamás Olivér, Ivan Petrjak, Stopira, Pátkai Máté, Zsóri Dániel, Juhász Roland és Szabó Levente is. A végeredmény a 83. percben alakult ki: Thomas Eisfeld tekert kapu elé egy szabadrúgást, Robert Tesche pedig néhány méterről, üresen lőtt a kapuba (2-0).