Dráma: háromszor jött vissza a csapat, aztán egy öngóllal kivégezte magát

Szurkolók rémálma az ilyen forgatókönyv.

Kisebb csodát élhettek volna át a Birmingham City szurkolói az angol másodosztály 25. fordulójában, viszont végül csalódottan mehettek haza csapatuk bajnokijáról.

A City a Leeds Unitedet fogadta a bajnokság vasárnapi játéknapján, s már a 21. percben 2-0-s hátrányban volt. Hamar jött a szépítés, a szünet után pedig egyenlített is a házigazda, azonban 2-2-nél ismét a Leeds szerzett gólt, amire ismét hazai válasz érkezett.

Három-háromnál ugyanez a forgatókönyv következett: vezetést szereztek a vendégek, de az 1-2-nél egyenlítő Lukas Jutkiewicz megint gólt lőtt – a 91. percben már 4-4! Azonban itt nem ért véget a meccs! A 95. percben is gólt szerzett a Birmingham, Wes Harding viszont ennek aligha örül: saját kapuját vette be, így a Leeds nyert 5-4-re.