Neymar megsérült, nem tudtak nyerni a brazilok

A PSG sztárját már a 12. percben le kellett cserélni a Nigéria elleni barátságos meccsen.

Aggódhatnak a Paris Saint-Germain vezetői és drukkerei, ugyanis a brazil válogatott barátságos mérkőzésén megsérült a csapat szupersztárja, Neymar. A brazilok Nigéria ellen játszottak vasárnap délután Szingapúrban, a PSG világklasszisát pedig már a 12. percben le kellett cserélni. A 27 éves játékos a bal combját fájlalva és jegelve hagyta el a játékteret, valószínűleg izomsérülést szenvedett.

Ott leszünk az Eb-n? Mutatjuk, mi kell ehhez
„Ez most szarul jött ki, de valahogy mégis azt érzem, ki fogunk jutni" – jelentette ki a hússzoros válogatott Buzsáky Ákos a csütörtöki, Horvátország elleni eléggé tanácstalan játék és 3-0-ás vereség után podcastunkban. Megnéztük, hogyan lehetséges ez.

A felkészülési mérkőzés 35. percében aztán Aribo góljával a nigériaiak szereztek vezetést, de rögtön a második félidő elején Casemiro egyenlített. Hiába próbálkoztak, a brazilok a második félidőben csupán kétszer találták el a kaput, az újabb gól azonban nem jött össze, 1-1 lett a barátságos mérkőzés vége.