Újabb kínos este a Manchester United számára

Leno a kezét sem tudta felemelni McTominay bombagóljánál.

Gyakorlatilag nézhetetlen első játékrészt produkált a szebb napokat látott Manchester United és az Arsenal az angol élvonal hetedik fordulójának hétfő esti mérkőzésén. Még szerencse, hogy Scott McTominay révén a 45. percben láttunk valami szépet: az ifjú skót játékos a Marcus Rashfordtól kapott labdát zúdította kapura, méghozzá úgy, hogy Bernd Leno, az Arsenal német kapusa a kezét sem tudta felemelni.

Az Arsenal válasza az 58. percben érkezett: Harry Maguire, a házigazda védője nagyon beragadt, a gólgyáros Pierre-Emerick Aubameyang kilépett és átpörgette a labdát David de Gea kapus felett. Maradt az 1–1, és ez az eredmény különösen a Man. United számára kellemetlen, hiszen a 2-3-2-es mutató mindössze a tizedik helyre elég.