Bombagóllal avatták fel a Juventusba visszatért Buffont

Bár hátrányba kerültek, Ronaldo később megszerezte a győztes gólt a torinóiaknak.

A címvédő, de a forduló előtt csak harmadik Juventus a tizenegyedik Veronát fogadta szombaton az olasz bajnokság negyedik fordulójában. A meccsen a szezon során először kapott lehetőséget a világbajnok Gianluigi Buffon, aki a nyáron, egyéves PSG-kitérőt követően tért vissza. Eddig minden meccsen Wojciech Szczesny védett a torinóiaknál.

A 41 éves Buffon szempontjából nem indult rosszul a visszatérés, hiszen a vendégek a kapufára rúgtak egy büntetőt, majd a keresztléc is segített neki, utána azonban a portugál Miguel Veloso egy hatamas bombával mattolta a világklasszis kapust.

A hátrányból később fel tudott állni a Juve: a bajnokin most először lehetőséget kapó Aaron Ramsey lövésével egyenlítettek, majd Cristiano Ronaldo büntetőjével a győzelmet is megszerezték (2-1).