Óriási saller miatt járt az azonnali piros a Serie A-ban

Az Inter megőrizte hibátlan mérlegét az olasz bajnokságban, miután a harmadik fordulóban legyőzte hazai pályán 1-0-ra az Udinesét – Stefano Sensi a 44. percben szerezte a találkozó egyetlen gólját. A vendégek bő egy félidőt emberhátrányban játszottak, ugyanis

Rodrigo De Paulnak felmutatták a piros lapot a 35. percben, miután lepofozta milánói ellenfelét.

Firenzében égette meg magát a Juventus
Pedig visszatért Maurizio Sarri, de ez sem segített a címvédőn.

Antonio Candreva és De Paul összeszólalkozott valamin, mire előbbi odanyúlt az udinei játékos arcához. Az argentin középpályásnak több sem kellett, egyből lekevert egyet a riválisnak, Candreva pedig még biztos, ami biztos alapon el is terült a füvön. A játékvezető segítségül hívta a VAR-t, a felvételek megnézése után pedig gondolkodás nélkül kiállította De Pault.

A pofon:

A Napoli a belga Dries Mertens két góljával 2-0-ra nyert a vendég Sampdoria ellen. A genovai együttes így továbbra is pont nélkül sereghajtó, a gólkülönbsége pedig 1-9.