Nemzetközi foci

PSG–Real derbi a Bajnokok Ligája-csoportkör első fordulójában

Megvan a BL-ősz pontos menetrendje.

Az európai szövetség (UEFA) pénteken délelőtt közzétette a Bajnokok Ligája-csoportkör pontos beosztását. A címvédő Liverpool a Napoli vendégeként kezdi az őszt, és szintén az első fordulóban találkozik a Dortmund és a Barcelona, valamint a PSG és a Real Madrid is.

1. forduló

szeptember 17. kedd:
E-csoport:
21 óra: Napoli (olasz)–Liverpool (angol)
21 óra: Salzburg (osztrák)–KRC Genk (belga)
F-csoport:
18.55: Internazionale (olasz)–Slavia Praha (cseh)
21 óra: Borussia Dortmund (német)–FC Barcelona (spanyol)
G-csoport:
18.55: Olympique Lyon (francia)–Zenit (orosz)
21 óra: Benfica (portugál)–RB Leipzig (német)
H-csoport:
21 óra: Chelsea (angol)–Valencia (spanyol)
21 óra: Ajax Amsterdam (holland)–LOSC Lille (francia)
szeptember 18. szerda:
A-csoport:
18.55: Club Brugge (belga)–Galatasaray (török)
21 óra: Paris Saint-Germain (francia)–Real Madrid (spanyol)
B-csoport:
18.55: Olimpiakosz (görög)–Tottenham Hotspur (angol)
21 óra: Bayern München (német)–Crvena zvezda (szerb)
C-csoport:
21 óra: Sahtar Donyeck (ukrán)–Manchester City (angol)
21 óra: Dinamo Zagreb (horvát)–Atalanta (olasz)
D-csoport:
21 óra: Atlético Madrid (spanyol)–Juventus (olasz)
21 óra: Bayer Leverkusen (német)–Lokomotív Moszkva (orosz)

2. forduló

október 1. kedd:
A-csoport:
18.55: Real Madrid–Club Brugge
21 óra: Galatasaray–Paris Saint-Germain
B-csoport:
21 óra: Tottenham Hotspur–Bayern München
21 óra: Crvena zvezda–Olimpiakosz
C-csoport:
18.55: Atalanta–Sahtar Donyeck
21 óra: Manchester City–Dinamo Zagreb
D-csoport:
21 óra: Juventus–Bayer Leverkusen
21 óra: Lokomotív Moszkva–Atlético Madrid
október 2. szerda:
E-csoport:
18.55: KRC Genk–Napoli
21 óra: Liverpool–Salzburg
F-csoport:
18.55: Slavia Praha–Borussia Dortmund
21 óra: FC Barcelona–Internazionale
G-csoport:
21 óra: Zenit–Benfica
21 óra: Leipzig–Olympique Lyon
H-csoport:
21 óra: Valencia–Ajax Amsterdam
21 óra: LOSC Lille–Chelsea

3. forduló

október 22. kedd:
A-csoport:
21 óra: Club Brugge–Paris Saint-Germain
21 óra: Galatasaray–Real Madrid
B-csoport:
21 óra: Tottenham Hotspur–Crvena zvezda
21 óra: Olimpiakosz–Bayern München
C-csoport:
18.55: Sahtar Donyeck–Dinamo Zagreb
21 óra: Manchester City–Atalanta
D-csoport:
18.55: Atlético Madrid–Bayer Leverkusen
21 óra: Juventus–Lokomotív Moszkva
október 23. szerda:
E-csoport:
21 óra: Salzburg–Napoli
21 óra: KRC Genk–Liverpool
F-csoport:
21 óra: Internazionale–Borussia Dortmund
21 óra: Slavia Praha–FC Barcelona
G-csoport:
18.55: Leipzig–Zenit
21 óra: Benfica–Lyon
H-csoport:
18.55: Ajax Amsterdam–Chelsea
21 óra: LOSC Lille–Valencia

4. forduló

november 5. kedd:
E-csoport:
21 óra: Liverpool–KRC Genk
21 óra: Napoli–Salzburg
F-csoport:
18.55: FC Barcelona–Slavia Praha
21 óra: Borussia Dortmund–Internazionale
G-csoport:
18.55: Zenit–Leipzig
21 óra: Olympique Lyon–Benfica
H-csoport:
21 óra: Chelsea–Ajax Amsterdam
21 óra: Valencia–LOSC Lille
november 6. szerda:
A-csoport:
21 óra: Paris Saint-Germain–Club Brugge
21 óra: Real Madrid–Galatasaray
B-csoport:
18.55: Bayern München–Olimpiakosz
21 óra: Crvena zvezda–Tottenham Hotspur
C-csoport:
21 óra: Dinamo Zagreb–Sahtar Donyeck
21 óra: Atalanta–Manchester City
D-csoport:
18.55: Lokomotív Moszkva–Juventus
21 óra: Bayer Leverkusen–Atlético Madrid

5. forduló

november 26. kedd:
A-csoport:
18.55: Galatasaray–Club Brugge
21 óra: Real Madrid–Paris Saint-Germain
B-csoport:
21 óra: Tottenham Hotspur–Olimpiakosz
21 óra: Crvena zvezda–Bayern München
C-csoport:
21 óra: Manchester City–Sahtar Donyeck
21 óra: Atalanta–Dinamo Zagreb
D-csoport:
18.55: Lokomotív Moszkva–Bayer Leverkusen
21 óra: Juventus–Atlético Madrid
november 27. szerda:
E-csoport:
21 óra: Liverpool–Napoli
21 óra: KRC Genk–Salzburg
F-csoport:
21 óra: FC Barcelona–Borussia Dortmund
21 óra: Slavia Praha–Internazionale
G-csoport:
18.55: Zenit–Olympique Lyon
21 óra: Leipzig–Benfica
H-csoport:
18.55: Valencia–Chelsea
21 óra: LOSC Lille–Ajax Amsterdam

6. forduló

december 10. kedd:
E-csoport:
18.55: Napoli–KRC Genk
18.55: Salzburg–Liverpool
F-csoport:
21 óra: Borussia Dortmund–Slavia Praha
21 óra: Internazionale–FC Barcelona
G-csoport:
21 óra: Benfica–Zenit
21 óra: Olympique Lyon–Leipzig
H-csoport:
21 óra: Chelsea–LOSC Lille
21 óra: Ajax Amsterdam–Valencia
december 11. szerda:
A-csoport:
21 óra: Paris Saint-Germain–Galatasaray
21 óra: Club Brugge–Real Madrid
B-csoport:
21 óra: Bayern München–Tottenham Hotspur
21 óra: Olimpiakosz–Crvena zvezda
C-csoport:
18.55: Sahtar Donyeck–Atalanta
18.55: Dinamo Zagreb–Manchester City
D-csoport:
21 óra: Atlético Madrid–Lokomotív Moszkva
21 óra: Bayer Leverkusen–Juventus

Kiemelt kép:

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

A cikkhez ide kattintva szólhatsz hozzá.
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.