Döntött a VAR: ikszelt Manchesterben a Spurs

Szezonbeli második bajnokiján nem tudott nyerni a Manchester City labdarúgócsapata, a Premier League címvédője ezúttal a Tottenhammel játszott 2-2-es döntetlent.

Adrián kapitális hibája sokba kerülhetett volna a Liverpoolnak
A Norwich City a finn Teemu Pukki triplájával verte a Newcastle Unitedet.

Pep Guardiola csapata jól kezdte a mérkőzést, a 20. percben Kevin De Bruyne pazar jobb oldali ívelésére nagyszerűen érkezett a hosszú oldalon Raheem Sterling (1-0).

Három perc múlva jött az egyenlítés, Erik Lamela távoli lövése beakadt a hazai kapu jobb oldalába (1-1).

A 35. percben ismét De Bruyne tekert középre jól, Sergio Agüero pedig védőjét megelőzve közelről ismét vezetést szerzett a címvédőnek (2-1).

Az 56. percben a Spurs cserélt, Harry Winks helyére beállt Lucas Moura, aki 15 másodperccel később már gólénak örülhetett, Lamela szögletét fejelte a hazaiak hálójába (2-2).

A 92. percben ugyan Gabriel Jesus úgy tűnt, győztes gólt szerez a Citynek, de a videobíró használatakor kiderült, a labda Aymeric Laporte karján megpattant, így a játékvezető érvénytelenítette a találatot – maradt a 2-2.