Nemzetközi foci bajnokok ligája

Továbbra is hibátlan a Fradi a női Bajnokok Ligájában

Szombaton a moldovai ellenfelét verte a magyar bajnok.

Második mérkőzését is lejátszotta a női bajnoki címvédő Ferencvárosi TC a Bajnokok Ligája selejtezőcsoportjában. Az első fordulóban sikerrel kezdő Fradi ellenfele a moldovai Agarista-SS Anenii volt, mely 12-0-s fiaskóval indította a négycsapatos csoportot.

A 25. percben jött az első magyar gól: Diana Loghin a saját hálójába passzolt egy élesen a kapu elé lőtt labdát (1-0). Az imént „gólpasszt” jegyző Fogl Katalin percekkel az első félidő vége előtt maga oldotta meg helyzetét, találatával így 2-0-s előnyt szerzett a szünetre az FTC.

A második félidőben igyekezett növelni a különbséget a magyar csapat, de már nem sikerült a kapuba találni: maradt a 2-0, a Fradi két kör után továbbra is hibátlan, versenyben van a továbbjutást érő csoportelsőségért.