Pedro fantasztikus skorpiógólján ámul a világ

Akrobatikus mozdulat.

Szoboszlai Dominik kezdőként az első félidőben volt a pályán, amikor a Chelsea szerdán este 5-3-ra legyőzte a Red Bull Salzburgot felkészülési mérkőzésen. A gólzáporos találkozó legszebb megmozdulása kétségtelenül a londoniak spanyol szélsője, Pedro nevéhez fűződik: az egykori Barca-sztár Ross Barkley beadása után félig skorpiórúgással, sarokkal lőtte ki a hosszút, ez volt a Chelsea negyedik találata. Íme:

Ria-Ria-Hungária! – majd utána repült a sörösüveg
Román drukkerek támadták meg a Budapest Honvéd ultráit Craiován a csütörtök esti Európa Liga selejtező visszavágója előtt. Az eredmény, egy magyar sérült, pár román letartóztatott.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

@_pedro17_ just did this 😲

Football Soccer Futbol (@bestoffootball) által megosztott bejegyzés, Júl 31., 2019, időpont: 1:02 (PDT időzóna szerint)

Kiemelt kép: OZAN KOSE / AFP