Az Atlético hét gólt lőtt a Real Madridnak

Joao Felix két gólpassza mellé megszerezte első madridi gólját, Diego Costa négy találatot szerzett.

Az Atlético Madrid 7-3-ra legyőzte a Real Madridot New Jerseyben, a Bajnokok Kupája felkészülési tornán. Az Atlético már az első percben vezetést szerzett a végül négy góllal záró Diego Costa révén, majd a nyolcadik percben Joao Félix lőtte meg első találatát az Atléti játékosaként, a fiatal portugál szupertehetség a találkozón még két asszisztot is kiosztott.

Meccs közben kapott szívrohamot a magyar játékvezető, megyeegyes focista mentette meg az életét
Keményvári Balázs lélekjelenlétének köszönhetően nem történt tragédia.

A 0-5-ös első félidő után Diego Costa negyedik gólját követően már hattal vezettek a “matracasok”. Nacho szépítésére Vitolo válaszolt, majd a királyi gárda a hajrában kozmetikázott kicsit az eredményen. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy Dani Carvajalt és D. Costát kakaskodás miatt a 65. percben kiállították.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

@diego.costa scored 4 goals & @joaofelix79 scored his first goal for @atleticodemadrid 🤯🤭 (Via @intchampionscup)

FootballWave \\: (@footballwave) által megosztott bejegyzés, Júl 26., 2019, időpont: 7:44 (PDT időzóna szerint)

Real Madrid – Atlético Madrid 3-7 (0-5)
Gólszerzők: Nacho (59.), Benzema (85.), Hernández (89.), illetve Diego Costa (1., 28., 45., 51.), Joao Félix (8.), Correa (19.), Vitolo (70.)
Kiállítva: Carvajal (65.), Diego Costa (65.)

Kiemelt kép: Johannes EISELE / AFP

A cikkhez ide kattintva szólhatsz hozzá.