Mint a strandon, úgy fejelgettek a törökök a francia tizenhatoson belül

Végül Ayhan járt túl Lloris eszén: bajban a világbajnok.

Hugo Lloris abszolúte tehetetlen volt a török–francia Eb-selejtező harmincadik percében, amikor Kaan Ayhan fejelt hatalmas gólt. A világbajnok védelme enyhén szólva sem állt a helyzet magaslatán, ugyanis a balról érkező szabadrúgást Merih Demiral fejelte a csapattársához, aki aztán mattolta a vendégek kapusát.

Tíz perccel később még nagyobb bajba került a sztárjaival felálló francia válogatott, hiszen Cengiz Ünder megduplázta Törökország előnyét. A H-csoport élén álló együttesek konyai összecsapása a folytatásban is egészen meglepő forgatókönyv szerint alakult: Kylian Mbappé, Antoine Griezmann, Paul Pogba és a többi klasszis mintha a pályán sem lett volna: a 2–0 egyben a végeredményt is jelentette.