firo: 20.03.2019, Football, 2018/2019, Landerspiel: National Team: Germany - Serbia goal to 0: 1 by Luka Jovic versus Manuel Neuer | usage worldwide

Jovics betalált, Németország nem bírt a szerbekkel a főpróbán

A mieinkkel azonos selejtezőcsoportban lévő Wales a hajrában győzte le Trinidad és Togabo válogatottját.

Szerda este két barátságos válogatott mérkőzést rendeztek: Németország a szerbeket fogadta, míg a mieinkkel azonos Európa-bajnoki selejtezőcsoportban lévő Wales Trinidad és Tobago nemzeti együttesével találkozott. A több klasszisát is a kispadra nevező Joachim Löw német csapata a Barcelonával szóba hozott Luka Jovics közeli fejesével már a 12. percben hátrányba került.

Atletico Madrid's French forward Antoine Griezmann takes the ball during the Spanish league football match between Athletic Club Bilbao and Club Atletico de Madrid at the San Mames stadium in Bilbao on March 16, 2019. (Photo by CESAR MANSO / AFP)
Griezmann távozni akar, irány Manchester?
Paul Pogba meggyőzte barátját a váltásról.

A második félidőben csereként beálló játékosok hozták össze a Nationalelf egyenlítő gólját, Marco Reus passza után Leon Goretzka lőtte ki sarkot a 69. percben. Az utolsó húsz percben már nem született gól, a németek 1-1-es döntetlen után várhatják a Hollandia elleni Eb-selejtezőt.

A Gareth Bale felálló walesiek gól nélküli első félidő után is csak a találkozó hosszabbításában tudtak betalálni, Woodburn 92. percben szerzett góljával 1-0-s sikerrel hangoltak a Szlovákia elleni vasárnapi selejtezőre.