A hétvégi, újabb hazai pályán elveszített El Clásico után egyre frusztráltabbak a Real Madrid szurkolói. Mint ismert, a királyi gárda szerdán a Király-kupa visszavágóján, majd szombaton a bajnokságban kapott ki a Barcától a Bernabéu Stadionban. A Real drukkerei természetesen nem túl elégedettek Santiago Solarival, és úgy tűnik, hogy a 2010 és 2013 között kispadon ülő, a klubbal nemrég ismét szóba kerülő José Mourinhót szívesen látnák újra, legalábbis a stadionnál az ő nevét skandálták a zakó után. Íme!
And in case you thought I was kidding about Real Madrid fans chanting that they want Mourinho, here you go: #ElClasico pic.twitter.com/DZ05gCmRti
— Ives Galarcep (@SoccerByIves) 2019. március 2.
Ahol a futball esze és szíve találkozik!
Válogatott írások a legjobbaktól.
Minden hónapban legalább 24 kiemelkedő színvonalú tartalom havi 990 forintért. Próbáld ki 490 forintért az első hónapban!
Ahogyan szerzőgárdánk összetétele ígéri, a legkülönfélébb műfajokban, témákban jelennek majd meg szövegek: lesznek elemzések, interjúk, kisprózák, riportok, lesznek hazai és nemzetközi témák, adat- és véleményalapú cikkek egyaránt.
Tartsatok velünk minél többen, hogy együtt alakíthassuk, építhessük az új magyar futballújságot, amely leginkább az írások nívójával és egyediségével akar kitűnni! Fizessetek elő, olvassatok, kövessetek minket, vitatkozzatok velünk, adjatok ötleteket! Várjuk ebbe a közösségbe mindazokat, akiknek a futball csak egy játék, s mindazokat, akiknek a futball több mint egy játék.