Öt védő és a kapus próbálta megállítani Messit a gólszerzésben, nem sikerült – VIDEÓ

Gyönyörű gólokkal nyert a Barcelona, már tíz ponttal vezetnek a Real Madrid előtt.

A spanyol bajnokságban a Barcelona összesen három „meccset” nyert vasárnap: az üldözők között előbb az Atlético és a Sevilla ikszelt egymással, majd a Real Madrid égett hatalmasat hazai pályán, végül a katalánok szereztek három pontot.

A saját bajnokiját kiválóan kezdte a csapat a Getafe otthonában: a 20. percben öt védő és a kapus próbálta megállítani Lionel Messit a gólszerzésben a tizenhatoson belül, de nem sikerült nekik.

Kicsivel később Luis Suárez duplázta meg az előnyt egy nem mindennapi kapáslövéssel, és bár Jaime Mata szépített a félidőre, a végeredmény maradt 1-2.

Mindez azt jelenti, hogy a Barcelona előnye a tabellán  már öt pont a második Atlético előtt, és tíz pont az ötödik Real Madridhoz képest.

Messi gólja (0-1)

Suárez kapáslövése (0-2)

Mata gólja (1-2)