A sólyomszem is csak pislogott: egy-két milliméteren múlt az AS Roma öngólja – VIDEÓ

Elképesztő jelenet.

No goal – jelezte a technika Patrik Schick szerencsétlen megmozdulása után, és biztosak lehetünk benne, szabad szemmel senki sem mondta volna meg, bent volt-e a cseh futballista lövése (mármint a labda teljes terjedelmében, mert 99.9 százalékban biztosan).

Mint kiderült, nem, de maximum néhány milliméter hiányozhatott a Sassuolo góljához. A házigazda AS Roma ellenben – a megfelelő kapuba – berámolt kettőt az első félidőben, így 2–0-s előnyre tettek szert a „farkasok”. A szünet után Zaniolo lélegzetelállító gólt szerzett, majd a hajrában szépített a vendégcsapat (3–1).  Az olasz élvonal legnagyobb sztárja ezúttal is bizonyította, egyszerűen kihagyhatatlan…