Cristiano Ronaldo mentette meg a Juventust az első bajnoki vereségétől – VIDEÓ

A portugál klasszis a kispadról beállva egyenlített az Atalanta elleni találkozón.

Csak a kispadra nevezte Cristiano Ronaldót Massimiliano Allegri vezetőedző az Atalanta elleni idegenbeli olasz bajnokin szerda délután, ám „égett a ház”, így a Juventus trénere 2-1-es hátránynál pályára küldte a portugál klasszist a 65. percben – legutóbb 2013 májusában, az Espanyol–Real Madrid mérkőzésen lépett pályára csereként Ronaldo.

A támadónak pedig negyedóra sem kellett a gólszerzéshez, a 78. percben Pjanic szögletét követően Chiellini fejéről került Ronaldo elő a labda, aki közelről a kapuba bólintott, megszerezve ezzel szezonbeli tizenkettedik gólját. Ma sem volt uncsi a Serie A: ismét nagyot villant a trükkös gólok koronázatlan királya.

Az emberhátrányban játszó torinóiak majdnem megszerezték a három pontot is, ám a 91. percben Bonucci találatát les miatt jogosan érvénytelenítették, így 2-2 lett a végeredmény.

címlapfotó: Marco BERTORELLO / AFP