Lipcsei KO után érkezik a válogatottba Gulácsi és Orban

A Nürnberg hatalmas zakóba futott bele.

A német élvonal hetedik fordulójában az RB Leipzig hazai pályán már az első félidőben kiütötte a nürnbergieket (0-4). Kampl a 3., Poulsen a 7., Sabitzer 21., Werner pedig 32. percben volt eredményes. A fordulás után tovább potyogtak a lipcsei gólok, Werner és Sabitzer duplával zárt, így alakult ki a 6-0-s végeredmény. A fiatal német csatár könnyedén triplázhatott volna, de tizenegyesből hibázott…

A hazaiak kapuját Gulácsi Péter védte, a védelem tengelyéből pedig nem hiányozhatott a magyar válogatott keretébe is meghívott Willi Orban. A lipcsei duó hétfőtől már Marco Rossi irányításával készül a Nemzetek Ligája soron következő mérkőzéseire.

Gulácsi Péter védte ezúttal az RB Leipzig kapuját – fotó: Karina Hessland/Getty Images

címlapkép: TF-Images/Getty Images