Először botlott a Real Madrid: Isco volt a megmentő – VIDEÓ

Az Athletic Bilbao sokáig vezetett, aztán jött a csereként beállt spanyol klasszis.

A spanyol élvonal negyedik fordulójában a Real Madrid szombat este az Athletic Bilbao otthonában lépett pályára. A vezetést a hazaiak szerezték meg, a 32. percben Iker Muniain volt eredményes. Nem sokkal később egyenlíthetett volna a Real Madrid, de Luka Modric lövésénél nagy bravúrral védett a bal alsónál Simon kapus.

A szünet után Isco révén egyenlített a Real Madrid, a spanyol játékos Bale centerezése után fejjel volt eredményes, 1-1. A gólszerző 61. percben csereként állt be, három perccel később pedig máris eredményes tudott lenni. Mivel a hajrában az eredmény már nem változott, így a felek egy-egy ponttal gazdagodtak. A Real az új szezonban először hullajtott pontokat, így a második helyen két pontos hátrányból követi az FC Barcelonát, amely szintén megizzadt délután a mumus ellen, ITT írtunk róla.

Iker Muniain, 1-0