Három perces villanás: ez is elég volt a Barcának – VIDEÓ

Luis Suárez és Dembélé találatai nyerőnek bizonyultak a Real Sociedad otthonában.

A spanyol élvonal negyedik fordulójában az FC Barcelonának idegenben volt jelenése, a katalánokat a Real Sociedad látta vendégül. A hazaiak Elustondo révén már a 13. percben megszerezték a vezetést, a találatot ITT mutattuk videón. A hajrában Gerard Piqué révén egyenlített volna a Barcelona, de a védő fejese egy szöglet után nem sokkal a kapu mellé szállt, a szünetben így maradt az 1-0.

A fordulás után egészen a 63. percig kellett várni a vendégek egyenlítő találatáig. Ekkor Luis Suárez volt eredményes, az uruguayi klasszis egy kapu előtt keveredés után talált az ellenfél hálójába, 1-1. Pár perccel később már a katalánoknál volt az előny, miután Dembélé egy szöglet utáni kipattanót bombázott a kapuba tizennégy méterről, 1-2.

A villámgyors góloknak köszönhetően az FC Barcelona továbbra is százszázalékos a bajnokságban, így hibátlan mutatóval vezeti a tabellát.

Luis Suárez, 1-1