A mázlisnál is mázlisabb gólokat hozott össze az Arsenal – VIDEÓ

Wengerék fordítottak és bejutottak a Ligakupa-döntőbe.

Nem telt el eseménytelenül az Arsenal–Chelsea Ligakupa-elődöntő visszavágójának első negyedórája. A hetedik percben Pedro remek kiugratását követően Eden Hazard használta ki a ziccerét, vezetést szerezve így a vendég együttesnek, majd öt perccel később szintén egy Chelsea-játékos talált be, csak épp rossz kapuba.

Szörnyű hír!
Szívrohamot kapott az edző, félbeszakadt a német bajnoki

Mesut Özil szögletét követően Nacho Monreal fejelt kapura, útközben pedig Marcos Alonsón és Rüdigeren is megpattant a labda, ami így irányt változtatott és a hálóban kötött ki.

A szünet után végül sikerült fordítania az Arsenalnak, a második gólhoz is óriási szerencse kellett: Lacazette visszagurított labdája megpattant Rüdiger lábán, ami így épp Xhaka elé csorgott, a svájci pedig közelről bepiszkálta a döntőbe jutást érő gólt. Az Arsenal az idegenbeli 0-0 után 2-1-re nyert, így a fináléban a Manchester Cityvel csaphat össze.