Real Madrid's Portuguese forward Cristiano Ronaldo (R) challenges Sevilla's French defender Clement Lenglet (C) and Sevilla's Danish defender Simon Kjaer (back) during the Spanish league football match between Real Madrid and Sevilla at the Santiago Bernabeu Stadium in Madrid on December 9, 2017. / AFP PHOTO / PIERRE-PHILIPPE MARCOU

A Real Madrid egy félidő alatt lemészárolta a Sevillát

2017. 12. 09. 18:04

Rangadónak indult, edzőmeccs lett belőle. Cristiano Ronaldo a bajnokságban is megtalálta góllövő cipőjét.

Kisebb ünnepséget rendeztek a Real Madrid–Sevilla spanyol bajnoki előtt, a Santiago Bernabéu stadion gyepén ugyanis Cristiano Ronaldót köszöntötték, aki a héten megkapta ötödik Aranylabdáját, ezt az ötöt pedig meg is mutatta a közönségnek.

Cristiano Ronaldo az Aranylabdáival pózolt Fotó: PIERRE-PHILIPPE MARCOU / AFP

Az első játékrészben aztán folytatódott az ünnep, a Real nagyon bekezdett, Nacho a vendég védők szerencsétlenkedését használta ki a szöglet után és közelről megszerezte a vezetést. Ezt követően Cristiano Ronaldo percei következtek, a portugál a 23. percben Marco Asensio remek kiugratását váltotta gólra, majd egy kis szerencsével nyolc perccel később a Jesús Navas kezezése miatt megítélt tizenegyest is értékesítette.

Hoppá!
NB I: bombameglepetés Szombathelyen!

Háromgólos előny birtokában sem állt le a királyi gárda, Toni Kroos remek akció végén gurított a kapuba, majd a 42. percben a marokkói védő, Achraf lőtte meg élete első gólját a Real felnőtt csapatában.

A második félidőben már alapjáraton focizott a hazai csapat, a vendégek pedig pocsék napot fogtak ki, így szinte végig veszélytelenek voltak Keylor Navas kapujára, a vége Real Madrid–Sevilla 5-0.

Toni Kroos is betalált a Sevillának Fotó: PIERRE-PHILIPPE MARCOU / AFP