Az idény legnagyobb lepkéje nem fért bele a Bayernnek – VIDEÓ

A Wolfsburg nem adta fel null-kettőnél.

A címvédő Bayern München a VfL Wolfsburg ellen lépett pályára a német Bundesliga hatodik fordulójának péntek esti nyitómeccsén.

Olvastad már?
Elképesztő lista: a mezőny Asensio hátát nézi, Dembélé csak negyedik

Fél óra telt el, amikor először gólt ünnepelhetett az Allianz Aréna közönsége: Robert Lewandowski az ellene elkövetett szabálytalanságért járó büntetőt váltotta gólra. Még a szünet előtt 2-0-ra módosult az állás, amikor a senkitől sem zavartatva meginduló Arjen Robben kapura lőtt, a labda megpattant Rafinha sarkán, ami így az eldőlő kapus fölött a hálóba hullt.

A második félidőből tíz perc telt el, és jött a Wolfsburg válasza: Maximilian Arnold jó 25 méteres szabadrúgása Sven Ulreich kapus kezéről vágódott a hálóba. A 83. percben az alig tíz minutummal korábban beálló Daniel Didavi egyenlített is egy szép csúsztatott fejessel – 2-2 lett a vége, újabb fontos pontokat bukott a Bayern a bajnokságban.

Lewandowski, 1-0

Robben (vagy Rafinha), 2-0