Már világcsúcsa is van a Zidane-féle Real Madridnak

Egészen elképesztő a spanyolok sorozata.

Megírtuk: a címvédő Real Madrid 3-1-re győzött a Real Sociedad vendégeként a spanyol bajnokság negyedik fordulójában, vasárnap. A címvédő fővárosiak a 19. percben Borja Mayoral találatával kerültek előnybe.

Ezt olvastad már?
Neymar csak hitte, hogy rúghatja a PSG büntetőjét – VIDEÓ

A Real ezzel sorozatban 73. tétmérkőzésén szerzett gólt, amivel beállította a Pelé-féle brazil Santos 1961 és 1963 között elért világrekordját. A remek széria 2016. április 30-án éppen a Real Sociedad otthonában kezdődött, a Real akkor Gareth Bale jóvoltából 1-0-ra nyert.

A 28. percben Kevin Rodrigues egyenlített, nem sokkal később azonban az addigi két gólszerző összehozta a Bajnokok Ligája-címvédő második találatát: Mayoral lövése után Rodrigues lábáról a saját csapatának hálójába vágódott a labda (1-2). A második felvonásban Gareth Bale is eredményes volt, a továbbiakban pedig magabiztosan őrizte előnyét a Real.

Fotó: Europress/AFP