A legjobbkor villant a Real Madrid pótmegoldása

Ha úgy tetszik, Zidane zsenialitása, hogy csapatba állította a fiatal támadót.

Szenzációsan első félidőt produkált a Real Sociedad és a Real Madrid a spanyol bajnokság negyedik fordulójának rangadóján. Az erősen tartalékos fővárosiak Borja Mayoral találatával szereztek vezetést a 19. percben, ám az idénynek három győzelemmel nekifutó baszkok gyorsan egyenlítettek Kevin Rodrigues találatával – valamint Keylor Navas hibájával.

Az előző évadban a Wolfsburg színeiben futballozó Mayoral nélkül a második madridi találat sem született volna meg: az ő lökete került a hálóba Rodrigues lábáról.

Mayoral remek megoldása Fotó: Europress

A második félidőben Bale futotta le a védőjét, és perdített a kapuba, ezzel két döntetlen után ismét győzött (3-1) a Real Madrid.

MICSODA NAP
Nagy a baj Dembélével, Alexis már utálja a csapatát, gyilkosság edzés közben

A vasárnapi az ifjú csatár nyolcadik meccse a Realban, a negyedik kezdőként, gólt eddig nem szerzett.

Sorozatban 73. alkalommal szerzett legalább egy találatot a spanyol bajnoki címvédő, és ezzel beállította a brazil Santos (1961-63) több mint fél évszázados rekordját.