A Stoke vetett véget a Manchester United nyerő szériájának – VIDEÓ

A negyedik bajnokiját már nem húzta be Mourinho csapata.

Az egyedüliként százszázalékos Manchester United ahhoz a Stoke-hoz látogatott a Premier League negyedik körében, amely otthonában a legutóbbi négy alkalommal nem sikerült győznie.

Az első játékrész hajrájában élénkültek meg az események, ekkor két gól is esett. A 43. percben Diouf jobb oldali beadását vágta Choupo-Moting közelről a kapuba, majd a hosszabbításban Rashford fejelt a hálóba egy szögletet követően.

Ezt olvastad már?
Hét
gól, egy tizenegyes és egy kiállítás is volt a Fradi-meccsen

A fordulás után is két gól esett, ugyanolyan elosztásban. Az 57. percben Lukaku nagy ziccerben hibázott, de a kipattanót már nem vétette el, ezzel fordított az MU. Az előny azonban csak hat percig tartott, Choupo-Moting ugyanis ismét lecsapott, fejjel vette be De Gea kapuját. A végeredmény 2-2 lett, így zsinórban ötödjére sem nyert a Stoke otthonában a United, amely holtversenyben még így is vezeti a tabellát.