Bajner Bálint megint gólt lőtt

Ricardo Moniz becserélte a magyar csatárt, aki a 92. percben pontot mentett a Notts Countynak.

A Rangadó.hu minden héten jelentkezik légiós-körkép rovatával, amelyben a külföldön szereplő honfitársaink teljesítményét összegezzük, illetve a fordulók előtt megnézzük, milyen feladat vár a magyarokra határainkon túl.

Az angol harmadosztály (League One) 43. fordulójában Bajner Bálint csapata, a Notts County hazai pályán 1-1-et játszott a Barnsley elleni meccsen. Ricardo Moniz menedzser a 78. percben, csereként küldte pályára a magyar csatárt, aki a 92. percben gólt szerzett, majd rögtön kapott egy sárga lapot túlzott gólörömért. Klubjuk ennek ellenére osztályozós helyen maradt a tabellán.

Incredible scenes!!! He scores infront of the Kop! He's lost his shirt! NO BAJNER NO PARTY! IT'S PARTY TIME AGAIN!!! 1-1

Posted by Notts County Football Club on 2015. április 14.

Bogdán Ádám védte a Bolton Wanderers kapuját az angol másodosztály (Championship) 43. körében. Csapata házigazdaként 1-1-et játszott a Charlton Athletic ellen.