Döntetlennel folytatta a Hertha

Dárdai Pál csapata a Hannover ellen is megőrizte veretlenségét, és újabb lépést tett a bennmaradásért.

A Rangadó.hu minden héten jelentkezik légiós-körkép rovatával, amelyben a külföldön szereplő honfitársaink teljesítményét összegezzük.

A Dárdai Pál vezette Hertha BSC a tavasszal még nyeretlen Hannover otthonában lépett pályára a német Bundesliga 28. fordulójában. A meccs hajrájáig nem esett gól, ám a 75. percben úgy tűnt, megszakad a berliniek ötmeccses veretlen sorozata, ugyanis vezetést szerzett a hazai együttes. Dárdai alakulatának azonban volt még válasza: a 83. percben Stocker egy pazar lövéssel egyenlített (1-1), így zsinórban hatodik bajnokiján sem talált legyőzőre a csapat.

Guzmics Richárd sérülése nem jött rendbe, így kimaradt a Wisla Kraków keretéből. Az együttes a Górnik Zabrze ellen játszott 1-1-et a lengyel élvonal 27. fordulójában.

Király Gábor együttese, az angol Fulham hazai pályán 2-2-t játszott a Wigan ellen a másodosztály (Championship) 42. fordulójában. A nyáron hazatérő rutinos kapus a kispadról nézte végig a találkozót.