Nemzetközi foci

Elrajtol az Eb-selejtező – menetrend

Rangadó
Rangadó

2014. 09. 05. 11:37

A szokásostól eltérően – vasárnap, hétfőn és kedden – rendezik meg a találkozókat.

Kapcsolódó cikkek

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebook-on!

Vasárnap megkezdődik a 2016-os franciaországi Európa-bajnokság selejtezősorozata. A mérkőzéseket új rendszerben, vasárnap, hétfőn és kedden rendezik meg 18.00 és 20.45 órás kezdési időpontokkal.

A program:

vasárnap:
D csoport:
Grúzia-Írország, Tbiliszi 18.00

Németország-Skócia, Dortmund 20.45

Gibraltár-Lengyelország, Faro-Loule 20.45

F csoport:
Magyarország – Észak-Írország, Groupama Aréna 18.00

Feröer-szigetek – Finnország, Torshavn 20.45

Görögország-Románia, Pireusz 20.45

I csoport:
Dánia-Örményország, Koppenhága 18.00

Portugália-Albánia, Aveiro 20.45

A csoportban még Szerbia szerepel.

hétfő:
C csoport:
Luxemburg-Fehéroroszország, Luxembourg 20.45

Spanyolország-Macedónia, Valencia 20.45

Ukrajna-Szlovákia, Kijev 20.45

E csoport:
Észtország-Szlovénia, Tallinn 20.45

San Marino-Litvánia, Serravalle 20.45

Svájc-Anglia, Bázel 20.45

G csoport:
Oroszország-Liechtenstein, Himki 18.00

Ausztria-Svédország, Bécs 20.45

Montenegró-Moldova, Podgorica 20.45

kedd:
A csoport:
Kazahsztán-Lettország, Asztana 18.00

Csehország-Hollandia, Prága 20.45

Izland-Törökország, Reykjavik 20.45

B csoport:
Andorra-Wales, Andorra la Vella 20.45

Bosznia-Hercegovina – Ciprus, Zenica 20.45

A csoportban még Belgium és Izrael szerepel.

H csoport:
Azerbajdzsán-Bulgária, Baku 18.00

Horvátország-Málta, Zágráb 20.45

Norvégia-Olaszország, Oslo 20.45

vissza a címlapra

Ajánlott videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.