RGy
RGy

2018. 08. 14. 15:37

Kovács II Gábor ütközés után dőlt ki.

Az NB II-es szezon harmadik fordulójában a Gyirmót FC Győr csapatát fogadta a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő. A mérkőzést 2-1 arányban a hazaiak nyerták, amely óriási fegyverténynek tudható, ám mégis történt olyan eset is, ami nem mindennapi a labdarúgásban, és ami miatt emlékezetes lesz ez a találkozó – írja a balmaziak hivatalos honlapja.

Az összecsapás 40. percében két játékos találkozásából az ellenfél játékosa került a játéktéren kívülre, ahol elsodorta az első számú asszisztenst. Az esetet követően a Balmazújváros orvosi stábja azonnal a segítségére sietett, majd a helyszínen lévő ERGO Ambulance mentőszolgálat is tette a dolgát.

Kovács sporttárs könyökficamot szenvedett, amelyet többhetes kihagyás követ majd.

Címlapkép: balmazfoci.hu