Parádés szériában a ZTE, az MTK sem tud hibázni

Mutatjuk, mi történt szombaton az NB II-es pályákon.

A másodosztály szombati játéknapján délután 15 órától egyetlen találkozóra került sor. A Szolnok MÁV FC sikerrel tartotta otthon a három pontot, hiszen Jasarevic Mahir a 36. percben lőtt győztes gólt a Mosonmagyaróvárnak. Érdekesség, hogy a gólszerző nyáron pont a kisalföldi csapattól igazolt Szolnokra. Mindkét csapat tíz-tíz emberrel zárt, hiszen a hajrában Szpirulisz és Molnár R.
is pirosat kapott.

Ezt olvastad már?
Pepe: Döntővel ér fel a vasárnapi selejtező

Délután fél öttől újabb öt mérkőzésre került sor, két találkozón pedig 1-0-s eredmény született. A Budafok Fekete M. góljával verte a Sopront, míg az újonc Kazincbarcika Boros találatával diadalmaskodott a Dorog vendégeként.
A Vác Nagy R. és Tóth G. góljaival győzte le a győrieket. A Cegléd sokáig vezetett Szabó V. góljával a Kisvárda ellen, de a vendégek a hosszabbításban pontot mentettek. Az MTK a Budaörs otthonában sem tudott hibázni, a gólokról ezúttal Vass P. és Lencse gondoskodtak.

Az MTK nem hibázott a Budaörs ellen sem Fotó: mtkbudapest.hu

A zalaegerszegiek zsinórban negyedik győzelmüket arattak, ezúttal a Békéscsaba otthonában diadalmaskodtak (0-3). A Csákvár hiába vezetett már két góllal is a Siófok ellen, a vendégek a hajrában egyenlítettek. A Szpari nem bírt a Szegeddel, a találkozó 0-0-s döntetlennel ért véget.