NB II

Ötöt lőtt a kupában a Zalaegerszeg

Nem okozott gondot a Baja a ZTE-nek.

Kapcsolódó cikkek

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebookon!

A megyei első osztályú Baja vendége volt az NB II-es Zalaegerszeg a Magyar Kupa első fordulójában kedd délután.

A ZTE nem bízta a véletlenre: bár az első félidőben csak egy gólra futotta az erejéből – Simonfalvi a meccs elején büntetőt hibázott –, a második játékrészben érvényesítette erőfölényét, és magabiztos, 5-0-s győzelemmel jutott a második körbe.

Magyar Kupa, 1. forduló

Bajai LSE – Zalaegerszegi TE FC 0-5 (0-1)

Gólszerzők: Szőllősi (42.), Horváth R. (64.), Szakály A. (73.), Daru (78.), Horváth P. (84.)

Korábban játszották

Babócsa SE – Mátészalkai MTK 0-2

Rákóczi SE Nagyecsed – REAC 4-3

Tiszakanyári SE – Nyírbátori FC 1-1 – tizenegyesekkel 5-4

Vép VSE – Szőlőskert Nagyréde SC 2-0

A győztesek továbbjutottak.

A további program

Augusztus 12. szerda

17 óra: Csepel FC – Békéscsaba 1912 Előre

17 óra: Csornai SE – Diósgyőri VTK

17 óra: Maglódi TC – Paksi FC

17 óra: Sárrétudvari KSE – Puskás Akadémia FC

17 óra: Vértessomlói KSK – Újpest FC

17 óra: Hidasnémeti VSC – Vasas FC

17 óra: Bölcskei SE – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

17 óra: HR-Rent Kozármisleny – BFC Siófok

17 óra: Füzesgyarmati SK – Budaörsi SC

17 óra: Gyöngyösi AK-Ytong – Dunaújváros PASE

17 óra: Jászberényi FC – FC Ajka

17 óra: Ceredvölgye VSE – Aqvital FC Csákvár

17 óra: Tököl VSK – Gyirmót FC

17 óra: Veresegyház VSK – Mezőkövesd-Zsóry FC

17 óra: Tatabánya FC – Soproni VSE

17 óra: Sárisápi Bányász SE – Soroksár SC

17 óra: Monori SE – Szeged 2011-Grosics Akadémia

17 óra: Hévíz SK – Szolnoki MÁV FC

17 óra: Komlói Bányász – Szigetszentmiklósi TK-Erima

17 óra: FC Dabas – Vác FC

17 óra: Nagykáta SE – Kisvárda-Master Good

17 óra: Viadukt SE Biatorbágy – III. Kerületi TVE

17 óra: BKV Előre – Kazincbarcikai BSC FC

17 óra: Nagyatád FC – Ceglédi VSE

17 óra: Cigánd SE – Szentlőrinc SE

17 óra: Érdi VSE – Tállya KSE

17 óra: Bonyhád VLC – FC Hatvan

17 óra: FC Tiszaújváros – ESMTK

17 óra: Felsőtárkány SC – Dorogi FC

17 óra: Hódmezővásárhely FC – Várfürdő-Gyulai Termál FC

17 óra: Lenti TE – Pénzügyőr SE

17 óra: Siklósi FC – Sárvár FC

17 óra: DAC – UFC Szekszárd

17 óra: Hajdúböszörményi TE – SZEOL SC

17 óra: Dudar SE – Budafoki MTE-Újbuda FC

17 óra: Ásotthalom TE – Szerencsi VSE

17 óra: Bácsalmási PVSE – Mosonmagyaróvári TE

17 óra: Balatonalmádi SE – Velence-Bericap

17 óra: Celldömölki VSE – Iváncsa KSE

17 óra: Hajdúszoboszlói SE – Rákosmente KSK

17 óra: Mezőhegyesi SE – Szajol KLK

17 óra: Somogyvár KÖSE – Dunaharaszti MTK

17 óra: Salgótarjáni BTC – Diósdi TC-Select

18 óra: Loland-Nyúl SC – Szombathelyi Swietelsky-Haladás

18 óra: ETO FC Győr – Bp. Honvéd (TV: M4)

Augusztus 13. csütörtök

20 óra: Nyíregyháza Spartacus FC – Putnok FC (TV: M4)

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.