NB II: tovább menekül a Balmazújváros

A hajdúságiak 2-0-ra győztek a Zalaegerszeg ellen, ezzel közel kerültek a bennmaradáshoz.

Gyorsan szeretnél értesülni a Rangadó.hu híreiről? Csatlakozz hozzánk! Klikk és like a Facebookon!

Egy mérkőzés maradt vasárnap estére a másodosztály 28. fordulójában. A kiesés ellen küzdő Balmazújváros a hullámzó tavaszt produkáló Zalaegerszeget fogadta.

A 12. percben Kovács Gergő szabadított fel a bal oldalon, labdája a szomszédos ház kéményét találta telibe, a balmazújvárosi nézők nagy örömére és derültségére. A 33. percben Pavlicsics ugratta ki Mijatovicsot, aki kibújt őrzői mellől, Szappanos kijött a kapujából, de a támadó elvitte mellette a labdát. Közben balra kisodródott, Forgács védte a jobb oldali sarkot, de Mijatovics megtalálta a szűk rést, és hat méterről Forgács combja és a kapufa között a hálóba lőtt (1-0). A szünet után a bal oldalon indult akció végén Batalalero vetette bele magát a labda útjába, és ezzel meg tudta előzni Szappanos kapust, majd nyolc méterről a kapuba passzolt (2-0) – tudósított a zaol.hu.

NB II, 28. forduló

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Zalaegerszegi TE FC 2-0 (1-0)

Balmazújváros, játékvezető: Lovas

Balmazújváros: Radosevics – Bokros, Gal, Kiss L., Németh Á. – Batalero Sigér – Vachtler, Pavlicsics (Pintér N., 64.), Vajda (Farkas II B., 68.) – Mijatovics (Popovics, 74.). Edző: Feczkó Tamás

ZTE: Szappanos – Simonfalvi (Pajor, 13.), Kovács G., Forgács, Bedi – Kovács Gy. (Bíró A., 53.) – Városi, Szakály A., Vittman (Szőllősi F., 58.), Babati – Daru. Edző: Lendvai Miklós

Gólszerzők: Mijatovics (33.), Batalero (46.)