A hazaiak ellen nyert a Gyirmót

A horvát harmadosztályú HNK Novigrad ellen 2-1 lett a végeredmény.

Lejátszotta harmadik mérkőzését a horvátországi Istria Winter Cup keretein belül a Gyirmót FC, amelynek ellenfele ezúttal a házigazda, harmadosztályú HNK Novigrad volt. A 33. percben Magasföldi szöktette Cserit, aki a bal oldalról Beliczkyhez passzolt, ő pedig hét méterről, középről a hálóba lőtt (0-1).

A szünet után Présinger lökdösődött a hazaiak védőjével, Sandro Ugrinával, amiért a játékvezető mindkét játékost kiállította. A 68. percben Bobál Gergely beadását Kiss Máté 13 méterről rúgta a kapuba (0-2). A 75. percben a hazaiak tizenegyesből szépítettek (1-2) – tudósított a Gyirmót FC honlapja.

HNK Novigrad (horvát) – Gyirmót FC 1-2 (0-1)

Novigrad

Gyirmót: Somogyi – Bohner, Graszl, Balog Z. (Varga R., 52.), Présinger – Papp K., Paku, Cseri T. (Gyurján B., 59.), Magasföldi (Kiss M., 54.) – Beliczky (Nagy S., 74.), Tóth N. (Bobál G., 64.). Edző: Sisa Tibor

A Gyirmót gólszerzői: Beliczky (33.), Kiss M. (68.)

Kiállítva: Présinger (53.)