A Kozármisleny négy gólja

A másodosztály sereghajtója legyőzte az NB III Közép-csoportjának utolsó helyezettjét.

Végig a hazai csapat akarata érvényesült a mérkőzésen. A huszadik percben Oláh Lóránt nagyszerűen mozgott az üres területre, majd szépen centerezett, Cziráki pedig vezetést szerzett (1-0). A 43. percben Fellai remek indítását Oláh átvette mellel, majd kapura fordult, lövésébe Herbert még beleért, de hárítani már nem tudott (2-0).

A második félidőben pályára lépett a frissen igazolt Tóth Dániel, aki azonnal élt is a lehetőséggel, és néhány perc eltelte után egyből gólt szerzett (3-0). A negyedik kozármislenyi gólban is komoly érdemei voltak Tóth Dánielnek, lövését Herbert csak kiütni tudta Varga Bence pedig jól érkezett, és beállította a 4-0-s végeredményt – írja a klub honlapja.

A Kozármisleny pénteken a Haladás vendégeként lép pályára.

Kozármisleny SE – Komlói Bányász SK 4-0 (2-0)

Kozármisleny. Játékvezető: Botló

Kozármisleny: Sólyom – Kiss M., Fellai, Vattai, Fenyvesi – Kovács T., Nagy E. (Szabó B.) – Cziráki (Fitos), Kovács D. (Tóth D.), Nagy K. (Vituska) – Oláh L. (Varga B.). Edző: Eduardo Almeida

Gólszerzők: Cziráki, Oláh, Tóth D., Varga B.