Az NB II 12. fordulójában: Kozármisleny–Dunaújváros 0-1.

NB II, 12. forduló
Kozármisleny SE – Dunaújváros PASE 0-1 (0-1)
Kozármisleny, 200 néző. Játékvezető: Karakó
Kozármisleny: Sólyom – Fenyvesi (Pap R., 58.), Vattai, Fellai, Kiss M. – Vég, Kovács T., Nagy E., Vituska (Nagy M., a szünetben) – Cziráki – Varga B. (Tóth A., 79.). Edző: Szabó Zsolt
DPASE: Milinte – Villám, Burucz, Beleuc, Papp M. – Böőr, Lázár Zs., Thiago, Godslove (Kocsis G., 91.) – Csehi T., Sóron (Perovics, a szünetben; Birtalan B., 87.). Edző: Dobos Barna
Gólszerző: Godslove (43.)

A 16. percben Godslove lőtte a labdát a védőfal mögé, Böőr Zoltán érkezett, és egyből lőtt, de Sólyom Csaba hárított. A 25. percben Vég passzolt Varga Bence elé, aki 14 méterről lőtt, de Milinte Árpád védett. Négy perccel később Cziráki elé került egy kipattanó labda, egyből lőtt, de Milinte ezt is hárította. A szünet előtt Godslove kicselezte Fenyvesit, majd mielőtt Vattai odaért volna, 20 méterről a hálóba lőtt (0-1). A Dunaújváros kezdett jobban, de az első félidő második felében a hazai csapat kezdeményezett többet, a lefújás előtt mégis a DPASE szerzett vezetést.

Az 56. percben Cziráki kiugratta Varga Bencét, de az érkező Milinte kivetődve felszedte előle a labdát. A 65. percben Böőr ugrott ki a leshatáron, már csak Sólyommal állt szemben, de lepasszolta az érkező Perovicsnak, ő viszont körülményeskedett így Vattai szögletre tisztázott. Három perc múlva Böőr adott ismét nagyszerű labdát Perovicsnak, aki öt méterről lőtt, de Sólyom bravúrral hárított. A második félidőt nagy akarással kezdte a hazai csapat, de nem tudott gólt szerezni. A Dunaújváros a második félidő derekán kihagyta a helyzeteit, így a végéig izgalmas volt a találkozó. A vendég csapat megérdemelten szerezte meg a három pontot – tudósít az onlajnok.com.