Továbbra is hibátlan a Mezőkövesd

A Mezőkövesd hazai pályán 1-0-ra nyert a Vasas ellen az NB II Keleti-csoportjának negyedik fordulójában.

Kiss Máté már jobban van
A Veszprém kölcsönkapusa az Ajka elleni (0-0) megyei rangadó 49. percében önfeláldozóan jött ki egy labdára a kapu előterében, s ott ütközött a vendégcsapat csatárával. Feje az ellenfél térdén csattant, s abban a pillanatban el is vesztette az eszméletét. Az Ajka orvosának azonnali beavatkozása kellett ahhoz, hogy ne legyen súlyos kimenetele az esetnek, és a mentő is szinte azonnal megérkezett. Néhány perces helyszíni ápolást követően Kiss Mátét kórházba szállították, és minden vizsgálata negatív eredményt hozott, de éjszakára az orvosok megfigyelésre bent tartották – írja a Veszprém FC honlapja.

Hamar Ádám tizenegyes-góljának köszönhetően szezonbeli negyedik bajnokiját, pontosabban negyedik rangadóját is megnyerte a Mezőkövesd, így értelemszerűen a tabella élén áll. A tartalékcsapatok csatájában a debreceniek nyertek Kispesten.

Nyugaton a Sopron a szünetben még hátrányban volt a vendég Haladás II ellen, de végül nagy nehezen, kettős emberelőnyben nyert. A szombathelyieknek ez volt az első vereségük, az SVSE pedig az első forduló után győzött ismét, sőt hazai pályán legutóbb októberben járt sikerrel. A BKV Előre a 92. percben szerezte meg a győztes gólt a Győri ETO II ellen.