Szép győzelemmel köszönt el Spanyolországtól a Vidi

A kínai Dalian Yifang FC ellen diadalmaskodtak.

A délelőtti meglepő veresége után a délutáni felkészülési meccsét már megnyerte a Mol Vidi FC a spanyolországi edzőtáborban: Huszti és Stopira találataival 2-0-ra nyertek a kínai Dalian Yifang FC ellen.

A klubhonlap beszámolója szerint a Kovácsik – Nego, Juhász, Fiola, Stopira – Nikolov, Elek, Pátkai – Huszti, Milanov – Scsepovics összeállítású csapat lépett pályára, amely a 65. percben szerezte meg a vezetést: Scsepovics adta be a labdát jobbról, Huszti pedig középről, 15 méterről higgadtan a sarokba passzolt (1-0).

A találkozó utolsó momentuma a 90. percben egy szép Stopira-gól volt, amelyet Nego beadását követően szerzett a balhátvéd, beállítva ezzel a 2-0-s végeredményt. A csapat számára ezzel befejeződött az idei spanyolországi edzőtábor, szombat este repül haza Magyarországra a Mol Vidi FC.

Címlapkép: molvidi.hu