Megpattanó szabadrúgásgól fogott ki a Kisvárdán – VIDEÓ

Juhar negyven méterről vette be Felipe kapuját.

A hétközben az NB II-es Budaörstől öt gólt kapva esett ki a Magyar Kupából a Diósgyőri VTK, így a Kisvárda Master Good elleni kiesési rangadón szombat délután mindenképpen javítani akartak a borsodiak. A Fradinak 37 másodperc kellett az első gólhoz, Lanzafame ritkán talál be ilyen mozdulattal.

Nem is kezdték rosszul a meccset, a 14. percben, Martin Juhar nagyjából 40 méterről eleresztett szabadrúgása megpattant, így az irányt változtató labdát nem tudta megfogni Felipe. A vezetést azonban csak a 31. percig tudta megőrizni a DVTK, ekkor a vendégek brazil légiósa, Sassá egyenlített.

A szünet után hiába került emberelőnybe a Diósgyőr, a mezőnyfölényt nem sikerült gólra váltania, így maradt az 1-1.

DVTK-Kisvárda 1-0

Martin Juhar közel 40 méterről eleresztett szabadrúgása megpattant, így Felipe tehetetlen volt. Vezet a Diósgyőr.⚽️DVTK–Kisvárda 1–0Élő közvetítés: http://bit.ly/2Pr8Wfm

Közzétette: M4Sport – 2018. december 8., szombat