A Fradi-verő Haladás újra nyert

Ezúttal egy másodosztályú csapat volt az áldozat.

Az élvonalbeli csapatok többsége a válogatott meccsek miatti bajnoki szünetet edzőmérkőzéssel tölti ki. Így tett a Haladás is, amely éppen a legutóbbi fordulóban, a Ferencváros legyőzésével szakította meg hosszú rossz sorozatát.

Persze, a szombathelyiek ezúttal nem az NB I listavezetőjét, hanem a másodosztályban sereghajtó Mosonmagyaróvárt fogadták.

A 17. percben Gaál szabadrúgását a hosszú oldalon, az alapvonalnál érkező Habovda egyből középre tette, Miroslav Grumic pedig hét méterről az üres kapuba helyezett (1-0).

A 65. percben Németh Márió balról, 13 méterről úgy lőtt a hálóba, hogy a labda a kapufáról vágódott a kapuba (2-0).

A 74. percben Petró passzát Németh Márió kissé jobbról, 13 méterről ezúttal úgy rúgta a jobb sarokba, hogy a labda a jobb kapufáról vágódott a kapuba (3-0).

Vasi támadások után a 87. percben Stieber András tizenegyesből szépített (3-1) – tudósított a szombathelyi klub honlapja.

Mindeközben a Diósgyőr gól nélküli meccset játszott a Balmazújváros vendégeként.

nyitókép: ugytudjuk.hu