A Fradi-verő Haladás újra nyert

2018. 11. 16. 13:12

Ezúttal egy másodosztályú csapat volt az áldozat.

Az élvonalbeli csapatok többsége a válogatott meccsek miatti bajnoki szünetet edzőmérkőzéssel tölti ki. Így tett a Haladás is, amely éppen a legutóbbi fordulóban, a Ferencváros legyőzésével szakította meg hosszú rossz sorozatát.

Hungary's forward, captain Adam Szalai (L) celebrates scoring with his teammates midfielder Balazs Dzsudzsak (C) and midfielder Istvan Kovacs during the UEFA Nations League football match between Hungary and Estonia in Budapest on November 15, 2018. (Photo by ATTILA KISBENEDEK / AFP)

Persze, a szombathelyiek ezúttal nem az NB I listavezetőjét, hanem a másodosztályban sereghajtó Mosonmagyaróvárt fogadták.

A 17. percben Gaál szabadrúgását a hosszú oldalon, az alapvonalnál érkező Habovda egyből középre tette, Miroslav Grumic pedig hét méterről az üres kapuba helyezett (1-0).

A 65. percben Németh Márió balról, 13 méterről úgy lőtt a hálóba, hogy a labda a kapufáról vágódott a kapuba (2-0).

A 74. percben Petró passzát Németh Márió kissé jobbról, 13 méterről ezúttal úgy rúgta a jobb sarokba, hogy a labda a jobb kapufáról vágódott a kapuba (3-0).

Vasi támadások után a 87. percben Stieber András tizenegyesből szépített (3-1) – tudósított a szombathelyi klub honlapja.

Mindeközben a Diósgyőr gól nélküli meccset játszott a Balmazújváros vendégeként.

nyitókép: ugytudjuk.hu