NB I

Elképesztő fordulattal ért véget a Lazovics-ügy – hivatalos

A Vidi közleményben tudatta, valóban visszavonul a szerb csatár.

Egészen elképesztő Danko Lazovics története, aki egyszer csak úgy döntött, búcsút int a Vidi FC-nek, és felhagy a futballal. A Rangadó már megírta, milyen belső feszültség állhat a háttérben, végre megérkezett a székesfehérvári klub hivatalos közleménye is.

Ahogy az a Vidi honlapján olvasható, a szerb támadó maga kezdeményezte a szerződése megszüntetését, és minden bizonnyal abbahagyja profi karrierjét.

„A hétfői nap folyamán Danko Lazovics formálisan is jelezte klubunk felé, hogy karrierjének befejezése miatt szerződésének megszüntetését kezdeményezi. A Mol Vidi FC a támadó kérését tiszteletben tartva ezt elfogadta. A következő napokban a szerződés megszüntetésének részleteit is rendezni fogja klubunk és a játékos” – írja szűkszavúan a molvidi.hu.

Nyitókép: molvidi.hu

Olvasói sztorik