Böde „megőrült”, félmeztelenre vetkőzött a Fradi góljánál – VIDEÓ

Korai volt az öröme.

Megírtuk: a játéknap előtt listavezető Ferencváros izgalmas hajrá után 1-1-es döntetlent játszott a vendég Vasassal az NB I 30. fordulójában, így átengedte az éllovas pozíciót a Videotonnak. Sokáig nem esett gól a meccsen, a 90. percben aztán egy beadás után Nagy nagyot védett, de a kipattanót Blazic befejelte, és ekkor úgy tűnt, otthon tartja a három pontot a bajnokaspiráns.

Dollt nagyon bántja a rengeteg kihagyott helyzet, Herczeg régen volt ilyen ideges
Hipp nem ismert rá a csapatára. Edzői nyilatkozatok az NB I harmincadik fordulójából.

A hazaiak már lecserélt válogatott támadója, Böde Dániel be is rohant ünnepelni, félmeztelenül borult a társak nyakába. Az öröme azonban korai volt: a Vasas az utolsó percben, az utolsó támadásából bevette Dibusz kapuját, így szerzett egy pontot a Groupama Arénában (1-1).

A Fradi vezetőgólja

Böde félmeztelen(!) gólöröme korai volt Blazic fejese után. A Fradi-Vasas a 90. percben még nem ért véget. https://goo.gl/jRChxz

Közzétette: M4Sport – 2018. május 12.